PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119514}

Pan od muzyki

Les choristes
8,0 108 205
ocen
8,0 10 1 108205
7,3 15
ocen krytyków
Pan od muzyki
powrót do forum filmu Pan od muzyki

trasa koncertowa

ocenił(a) film na 10

czy ktoś orientuje się czy chór będzie miał koncerty w Polsce lub u naszych bliskich sąsiadów ?
jesli tak proszę pisać co i jak
z góry dzięki :)

ocenił(a) film na 8
doma48

Dzieci z choru pochadza z Auvergne,tam gdzie przebywam obecnie. One tak na prawde nie spiewaja z wyjatkiem dwoch solistow. Chor pochodzi z tego co pamietam z Lyonu i raczej do Polski nie zawita niestety. Odwiedzilam slynny palacyk, miejsce akcji filmu, przepiekne miejsce, mieszka tam pewna rodzina, widok na cale okoliczne wsie, pasace sie osiolki i spaceruja kaczki, liczne fontanny i konie, palacyk mozna zwiedzac z przewodkiniem. Polecam.

Francja ;)))

Collet_87

Wow! Zazdroszczę :). To fantastyczne móc posłuchać tego chóru na żywo, Mauniera jako solisty i zwiedzić miejsca kręcenia tego filmu... Tak bym chciała tam pojechać, ale niestety... :(

ocenił(a) film na 10
Dzasmin

Nie wiem czy wiesz, ale Jean Baptiste już dawno w chórze nie śpiewa... niestety. Stwierdził, że woli zająć się aktorstwem poza tym po mutacji jego głos przestał być głosem anioła, a jest człowieka.

Magnifique

Coś tam czytałam, że zrezygnował ze śpiewania, ale był to tekst po angielsku i niedokładnie go przeczytałam... Szkoda. Ale i tak fajnie by było posłuchac tego chóru...

ocenił(a) film na 8
Dzasmin

Proponuję posłuchac tego chóru jest wspaniały nazywa się Libera tylko że jest to Angielski chór a nie Francuski ps.pozdro hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones