PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119514}

Pan od muzyki

Les choristes
8,0 108 205
ocen
8,0 10 1 108205
7,3 15
ocen krytyków
Pan od muzyki
powrót do forum filmu Pan od muzyki

Genialne zdjęcia, genialna muzyka... Jeżeli ktoś pokochał "Stowarzyszenie umarłych poetów" to i ten film go zauroczy... Polecam.

ocenił(a) film na 10
Wiktoria_Filmmaster

Masz zupełną racje Wiki.Wszyscy którzy się stykają z dziećmi młodzież powinni to zobaczyć.

ocenił(a) film na 9
karolina2105

Tak.. Film jeSt przepiękny. Mi też strasznie się podobał.. I jeszcze ta muyka słucham jej cały czas od tygodnia :D Nie mogę przeStać :) I chociaż nic nie rozumiem - ale nie muszę, muzyka mówi sama za siebie. Jest tak piękna. A Głos Jeana-Baptiste'a jeSt tak głos anioła :) Szkoda, że już przeSzedł mutacje i przestał śpiewać :(

MySzeCzKa_D

"
Tak.. Film jeSt przepiękny. Mi też strasznie się podobał.. I jeszcze ta muyka słucham jej cały czas od tygodnia :D Nie mogę przeStać :) I chociaż nic nie rozumiem - ale nie muszę, muzyka mówi sama za siebie. Jest tak piękna. A Głos Jeana-Baptiste'a jeSt tak głos anioła :) Szkoda, że już przeSzedł mutacje i przestał śpiewać :(" - to nie jest zdanie poprawnie napisane w języku polskim. Najpierw naucz się poprawnie pisać, a potem wypowiadaj się na forum. :(

ocenił(a) film na 8
Wiktoria_Filmmaster

No bardzo ładny jest.
Wy też to w szkole oglądałliście/łyście?

ocenił(a) film na 10
Lellandra

Ja go kupiłam,a jeżeli chodzi o szkołę miałam na myśli Pana ministra edukacji.Chociaż słyszałam głosy, że dla niego już za późno.Stowarzyszenie umarłych Poetów powinni razem z Panem od muzyki póścić w dniu święta nauczyciela.Pozdrawiam wszystkich nauczycieli przeszłych i przyszłych.:)

ocenił(a) film na 9
karolina2105

No pewniee !! Zgadzam sie w 100%.. Ale rzeczywiście chyba jeSt juz za późno ;/ No, ale cóż.. A ja filmek najpierw widziałam w szkole ;) Tak jak stowarzyszenie umarłych poetów. Ale potem sobie ściągnęłam na kompa ;) I oglądam :D:D

ocenił(a) film na 10
MySzeCzKa_D

Współczuję współczesnej młodzieży, że musi się borykać z "akcją i reakcją".Ja edukację dawno temu skończyłam,ale rozumiem problem - nietraćmy nadziei będzie lepiej ;)
Dobrze, że w szkole Wam takie filmy puszczają, poproście jeszcze o jeszcze jeden bardzo stary "Żegnaj Chips", ale warty zobaczenia.Pozdrawiam Was młodzi przyjaciele.

ocenił(a) film na 10
karolina2105

obejrzałam ok .7 razy i ciąglę czuję niedosyt
najpiękniejszy film z jakim dotychczas udało mi się zetknąć
wspaniała muzyka, aktorzy
wzruszający do głębi
żałuję tylko że oscara zdobył film " w stronę morza", a nie "pan od muzyki", który jak dla mnie bardziej na to zasługiwał

ocenił(a) film na 7
Wiktoria_Filmmaster

świetny film - nie da się zaprzeczyć
ale..
brakuje mi w nim "tego czegoś"
nie mogę zgodzić się tu z określeniami typu "genialny" itd. muzyka rzeczywiście jest świetna. zdjęcia dobre, ba, nawet bardzo, ale daleko im do geniuszu.. ogólnie "pan od muzyki" to świetne dzieło, ale nie położyłbym go na najwyższej półce.
(wg mnie 8/10)

breczan

ten film ma prawdopodobnie wszystkie "te coś", jakie tylko można wymyślić.
wg mnie świetny był "la cage aux rossignols", na który christophe barratier naniósł kilka poprawek i wyszedł z tego "les choristes", film nie tyle świetny, co absolutnie wspaniały pod każdym względem.

ocenił(a) film na 10
aneta

Dołączam się do Was, jestem zachwycona tym filmem. Dawno nie byłam pod takim wrażeniem. Piekna muzyka, film z przesłaniem. Oby więcej takich filmów. I wiecej takich nauczycieli.

Wiktoria_Filmmaster

przepiekny, wzruszający.... ile ja sie na nim napłakałam :)
muzyka nieziemska, wykonanie swietne!
cudo...

Martusia_3

A nie będziecie się śmiać,jak powiem,że dla mnie to jakby mieszanka filmów: "Młodzi gniewni","Stowarzyszenie umarłych poetów"i..."Zakonnica w przebraniu" ?
Naprawdę to były moje pierwsze skojarzenia.
Film b.dobry,jak i muzyka,choć może nie powalający. Faktycznie jak gdyby zabrakło w nim jakiegoś małego elementu,który przeważyłby szalę.
Generalnie jednak wszystko ok,cud,miód i orzeszki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones