PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119514}

Pan od muzyki

Les choristes
8,0 108 205
ocen
8,0 10 1 108205
7,3 15
ocen krytyków
Pan od muzyki
powrót do forum filmu Pan od muzyki

prosze jezeli ktos zna jakies filmy w ktorych motwy przewodni to rola wychowawcy w zyciu mlodego czlowieka to niech tu napisze tytul bede bardzo bardzo wdzieczna.potrzebne mi to jest do prezentacji maturalnej:] piszcie co wam sie tylko kojarzy!!!

użytkownik usunięty
dziwnakolezanka

Mnie się tłucze po głowie "Stowarzyszenie Umarłych Poetów", ale to chyba wszystko.

ocenił(a) film na 9
dziwnakolezanka

w sumie "Młodych Gniewnych" też można pod to podciągnąć... ale nie wiem czy akurat do matury sie nadaje (lol) jak jeszcze mi się coś przypomni to napiszę, pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
dziwnakolezanka

Z tych ciepłko-kluśnych jest "Uśmiech Mony Lisy", następnie "Złe wychowanie" Almodovara, hmm... Już, koniec, zacięłam się. :P

wieslawa

dziekuje wam wszystkim bardzo. z tego co widzialm to "zle wychowanie" i "mlodzi gniewni" wiec czekaja mnie nie lada seanse :D

pozdrawiam!!!

dziwnakolezanka

film "Wesprzyj się na mnie" z Morganem Freemanem

mikolajpuzyrewski

pieknie :D a teraz poprosze o jakies pozycje z literatury bo filmow mam juz wystarczajaco duzo :)

dziwnakolezanka

witam
Jeśli temat brzmi rola wykładowcy w życiu młodego człowieka to może być ciężko ze znalezieniem ciekawych pozycji, (bo wychodzi na to że masz wygłosić mowę pochwalną na cześć nauczycieli) Ale jeśli możesz ująć temat powiedzmy jako mistrz i uczeń to proponuję wspomniane już wyżej Stowarzyszenie umarłych poetów Kleinbauma albo Imię róży U. Eco.
Odnośnie filmu to proponuję wykorzystać także Męską sprawę w reż. S. Fabickiego.
pozdrawiam

MyWay

JESLI CHODZI O KSIAZKE PROPONUJE "HANBA" NOBLISTY J. COETZEE (CHYBA DOBRZE NAPISALEM) MOZE JEST NIEZBYT DLUGI WATEK Z RELACJAMI NAUCZYCIEL - UCZEN ALE JAK WAZNY.

ocenił(a) film na 10
dziwnakolezanka

to ja polecam POWRÓT, po rosyjsku Wozwraszczenje

fafic

OCZYWIŚCIE niezapomniany przeze mnie: "Język motylii"

ocenił(a) film na 10
dziwnakolezanka

Podobny film, przedstawiający pozytywną rolę nauczyciela-wychowawcy wobec uczniów, którego obejrzenie mogę wszystkim szczerze polecić - to film prod. francuskiej pt: "Być i mieć".
-Życzę sobie /i innym/ więcej takich filmów na naszych ekranach!

p.s. Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś tego rodzaju pozytywne filmy - to proszę o dalsze wpisy...

ocenił(a) film na 10
dziwnakolezanka

"Szkoła rocka" !! Wspomniałam o niej w pracy na podobny temat ;)

dziwnakolezanka

Ja polecam film )Szkoła dla łobuzów( (Song for a Raggy Boy) - bardzo podobny do )Pana od muzyki(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones