PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=591128}

Czarny ocean

Noir océan
4,6 142
oceny
4,6 10 1 142
Czarny ocean
powrót do forum filmu Czarny ocean

...kiedy usnęłam na seansie w kinie!!! historia przedstawiona płasko, bez wyrazu. rozumiem, trzeba
zagłębiać się w odczucia bohaterów, ale nawet one wydają mi się jakieś naciągane

ocenił(a) film na 3
paulinakobylarz

Absolutnie się z Tobą zgadzam! Widzę, że nie tylko mnie tak zanudził ten film. Jak dla mnie to najbardziej w tym filmie brakowało spójności, a przez to przesłanie zostało gdzieś zatarte i rozmyte ...

ocenił(a) film na 9
paulinakobylarz

No jak się daje 5 Taksówkarzowi , a więcej ,, to tylko sex" , to się nie dziwie czemu zasnęłaś.

ocenił(a) film na 2
Kileeer

hihihi przejrzałes całą kolekcję oglądniętych prze ze mnie filmów,żeby wyciągnąć ocenę akurat tych dwoch?:D pochlebia mi to:) co do filmu "to tylko sex" moze faktycznie troche mnie ponioslo z tym 6, widocznie mialam lepszy dzien, a co do taksowkarza,no i czarnego oceanu,to naprawde nie sa filmy dla wszystkich i troszke wyrozumialosci:D taksowkarz robi się ciekawy w ostatnich 20 minutach filmu,kiedy de niro postanawia wybic wszystkich oprychow, a czarny ocean..coz, moze gdybym bardziej zglebila tlo historyczne na ktorym film się opiera bardziej by do mnie trafil, ale czy film nie jest od tego zeby nie znajac tla historycznego moc sie w niego zaglebic...

ocenił(a) film na 9
paulinakobylarz

Sorry nie mam ciebie w znajomych i nie widzę ,,kolekcję oglądniętych prze ze mnie filmów".

paulinakobylarz

Naprawdę było aż tak źle ? Pytam bo krąży mi myśl po głowie żeby pójść na ten film....
ALe boję się że zasnę, a najbardziej obawiałbym się zasnąć w kinie bo kto mnie obudzi ??
A chodzę sam do kina....

Andy400

Potwierdzam, jest kiepsko. U mnie 4/10.
W magazynie "Film" dali nawet 1/6.

krysiron

No cóż, zastanowie się czy pójdę do kina, mam jeszcze czas bo w połowie kwietnia będą grali ten film u mnie.
Ciekawe jaką ocenę dali w magazynie "Film" Kac Wawie skoro ten film ma 1/6 ?
Moim zdaniem dla Kac Wawy powinna powstać skala ujemna.

ocenił(a) film na 2
Andy400

kac wawa... hmmm to jest jeden z tych filmów do których oglądnięcia nikt nie jest mnie w stanie namówić i faktycznie dla takich filmów nie ma skali:) a co do czarnego oceanu jak ja bylam na seansie to niektorzy, po, nawet klaskali,nie wiem czy to dlatego ze film w koncu sie skonczyl,czy faktycznie do niektorych trafil, mysle ze powinno sie go zobaczyc,zeby sobie samemu wyrobic zdanie. Ja osobiscie uwazalabym pieniadze wydane na kino za zmarnowane,ale ja dalam filmowi "to tylko sex" 6/10 wiec co ja tam wiem:D

paulinakobylarz

Ja filmowi "To tylko sex" mógłbym wystawić gorszą notę, nie widziałem go i nawet nie mam zamiaru ogladać, na"Czarny ocean" może pójdę nie mówię ani tak ani nie.

paulinakobylarz

Czyżbyśmy byli na tym samym seansie?:) Przedpremiera w Wiśle w Warszawie?:)

ocenił(a) film na 2
krysiron

hahaha:) dokladnie:) to ja przysypialam w przed ostatnim rzedzie;)

paulinakobylarz

Ja byłem w ostatnim w prawym rogu sali:)

ocenił(a) film na 7
krysiron

Trzeba sie bylo na piwo umowic gdzies po srodku ;-)

paulinakobylarz

A ze mną do kina sie umówisz? Zapewniem Ci że nie zaśniesz !!!;p

ocenił(a) film na 2
UPADLY_WIDZ

czemu nie:)
co jak co,ale na wypad do kina nie trzeba mnie długo namawiac:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones